четвер, 20 червня 2013 р.

ВИЩА НАРОДНА ШКОЛА

1 жовтня 2012 року в центральній універсальній бібліотеці м. Знам’янка урочисто відкрито Вищу Народну Школу за участю керуючої справами міськвиконкому Тесленко Н.О, керівника Ради Знам’янської організації ветеранів України Бабійчук Г.О., директора міської ЦБС Колісніченко М.В., працівників бібліотек міста, членів організації ветеранів України та представників  міської газети «Знам’янські вісті».

Бібліотека стала базовою установою, своєрідним інформаційно - дозвілевим центром для членів організації ветеранів України.
Бібліотекарі проводили безкоштовні інформаційні уроки - бесіди по користуванню ПК та Інтернетом простою і зрозумілою мовою – спеціально для  людей, які ніколи не працювали з комп'ютером раніше. Вони навчилися самостійно безпечно включати комп’ютер та завершати його роботу, освоїли основні пристрої ПК: клавіатуру, мишу.  Ознайомилися з шкідливими програмами(вірусами) та захисними програмами(антивірусами); властивостями робочого столу; текстовим редактором Word і його можливостями.

На сьогоднішній день люди поважного віку вміють створювати поштову скриньку, писати та відправляти листи, почали знайомство з соціальними мережами.
На досягнутому зупинятися не збираються, в планах створення своїх сторінок в «Однокласниках», вміння скачати фільм, знайти та  послухати  улюблених виконавців чи музику.
Крім того для слухачів школи проводилися ряд заходів різноманітної тематики: година поезії «Подвиг народу – пам’ять поколінь», година пам’яті «Репресивні машини винищення»,  інформаційна година «Як народилася слов’янська абетка», он-лайн – знайомство «Центр європейської інформації», фольклорні посиденьки «Обереги нашого життя», презентація куточка народознавства «Українська минувшина», а родзинкою посиденьок став майстер-клас «Оберіг для дому». Кожен міг познайомитися з технікою роботи з солоним тістом і навчитися  створювати  оберіг для своєї оселі.

На цьому робота Вищої Народної Школи не закінчується. До бібліотеки продовжують звертатися знам’янчани, які хочуть опанувати персональний комп’ютер та роботу в Інтернеті.


Немає коментарів:

Дописати коментар