четвер, 23 січня 2014 р.


Читаюча Знам’янка

Сучасний світ змінюється дуже швидко. Те, що здавалось неможливим якихось десять років тому - тепер звичайна справа. За лічені хвилини ми знаходимо в інтернеті будь-яку інформацію, спілкуємось з друзями і зовсім незнайомими людьми. Інформаційна лавина накриває нас щодня. Потрапляючи на гачок сучасних технологій, ми іноді починаємо "жити" у віртуальному світі, забуваючи, що справжнє життя набагато цікавіше і багатогранніше. Воно неповторне і прекрасне. Ніякі "контакти" не замінять живого спілкування, а мандрівки різними сайтами не дадуть нам того відчуття насолоди, яке ми отримуємо тримаючи в руках книгу, гортаючи її сторінки, розглядаючи малюнки. Фотостенд  "Читаюча Знам’янка", який оформлено в центральній універсальній бібліотеці,  зібрав світлини користувачів бібліотек міста. Стенд оформлено в рамках відзначення 75-річчя утворення Кіровоградської області.


Золотий Кіровоградський краю!
Батьківщини частка степова!

Кіровоградщина! Постійно пульсуюче середохрестя України з життєдайними артеріями Дніпра, Інгульця, Інгулу, Синюхи та Південного Бугу. Географічне диво, що поєднало в собі чарівливі кручі дніпровського узбережжя, таємничі нетрі Чорного лісу, золоті лани Поінгулля, яблуневий розмай Східного Поділля! Священний Екзампай, потайник державної бронзи, Степова Еллада!Вже 75 років терени Кіровоградщини є нашим спільним родинним домом, де, як у справжній сім’ї, є все – печалі та радощі, здобутки і невдачі, успіхи і проблеми.

В центральній універсальній бібліотеці оформлено книжково-ілюстративний стенд «Кіровоградщині – 75». Стенд містить інформацію про історію Кіровоградщини та  її сьогодення, про мальовничі місця та видатних людей рідного краю.







На сайті бібліотеки: https://sites.google.com/site/cbsznm/Home/kirovogradsina оновлено сторінку «Кіровоградщина» у блоці «Краєзнавство», яка містить інформацію про історію створення Кіровоградської області та її районування.

За допомогою інформаційних матеріалів, зібраних на стенді і сайті, можна  ще раз переконатися у самобутності та дивовижності нашого краюпоглибити свої знання про свою маленьку Батьківщину і усвідомити той факт, що «люблять батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що своя».